Pozvánka na poutní zájezd do Gruzie - "9 dní a 8 nocí"

Hlavní stránka / Život farnosti / Pozvánka na poutní zájezd do Gruzie - "9 dní a 8 nocí"

20.3.2014

Pozvánka na poutní zájezd do Gruzie - "9 dní a 8 nocí" Gruzíni byli po Arménech druhým národem na světě, který (již ve čtvrtém století) přijal křesťanství jako státní náboženství. Ke křesťanské víře se nyní hlásí cca 89% obyvatel. Na území Gruzie se nacházejí jedny z nejstarších památek spojených s křesťanskou vírou.

Srdečně Vás zveme na poutní zájezd do této zajímavé a tajuplné země připravený ve spolupráci s Arcibiskupstvím pražským.

Podrobný program našeho putování a přihlášku najdete v přiloženém informačním materiálu.

Kapacita zájezdu je omezená, přihlášky prosíme zaslat nejpozději do 31. března 2014.

Další informace ochotně poskytne P. Josef Ptáček.