Dětský tábor "Chaire" navazuje na dlouholetou tradici dětských táborů Radost a Archa. Od roku 2005 pořádá každoročně skupina mladých vedoucích a instruktorů dvoutýdenní stanový tábor pro 30-40 dětí. V posledních letech se táborovým domovem stala samota Březovka u Klášterce nad Orlicí. Tábor je určen pro děti od 3. do 9. třídy. Program plný her, práce, dobrodružství a modlitby připravuje více než tucet vedoucích a instruktorů. Pořadatel tábora, sdružení Aliquantulum, je členem České rady dětí a mládeže.

Tábor začíná v neděli 14. července 2013 mší svatou ve 14 hodin na samotě Březovka v Klášterci nad Orlicí. Přijíždět na tábořiště můžete od 12.30 hod. Bezprostředně po mši proběhne zahajovací nástup, po němž se s rodiči na čtrnáct dní rozloučíme.

Tábor končí v sobotu 27. července 2013 slavnostním nástupem v 15 hodin. Prosíme rodiče, aby si pro táborníky nejezdili před 14. hodinou, kdy začíná závěrečná mše, na níž jsou srdečně zváni. V případě, že si své dítě nebudete moci vyzvednout do 16.00 hod., dejte nám to včas vědět.

Srdečně zveme všechny zájemce k účasti. Podrobné informace najdete na webu www.TaborChaire.cz nebo přímo u táborového kaplana P. Davida Vopřady, který působí v naší farnosti a bude táborovým kaplanem.