Prázdninový provoz v naší farnosti a mimořádné akce v týdnu od 4. 7. 2016

Hlavní stránka / Život farnosti / Prázdninový provoz v naší farnosti a mimořádné akce v týdnu od 4. 7. 2016

4.7.2016

Prázdninový provoz v naší farnosti a mimořádné akce v týdnu od 4. 7. 2016 Během období letních prázdnin (červenec - srpen) nebudou páteční mše sv. na Zlíchově a čtvrteční mše sv. na Barrandově. Všechny ostatní bohoslužby (Zlíchov, Jinonice, Velká Chuchle a Malá Chuchle) zůstávají v nezměněné podobě.

Aktuální rozpis bohoslužeb najdete v části "Kostely a bohoslužby".

V úterý - v den slavnosti sv. Cyrila a Metoděje - nás čeká mimořádná a slavnostní mše sv. na Zlíchově od 10.15 hod. a v Mníšku u Liberce (místo pobytu našich skautů) od 11.00 hod.

Ve středu 6. 7. 2016 zavítá novokněz P. Jiří Prokop Zeman do kostela na Zlíchově, kde bude předsedat mši sv. od 18.00 hod. a následně udělovat novokněžské požehnání.

Srdečně Vás zveme na tyto události a přejeme Vám požehnaný čas letních prázdnin!