Hlavní stránka / Život farnosti / Přemýšlíte, jaký smysl má lidský život? Jak se setkat v dnešní době s Bohem? Hledáte možnost ztišení a sílu do života? Příprava na svátost biřmování je odpověď na Vaše touhy!

11.9.2014

Přemýšlíte, jaký smysl má lidský život? Jak se setkat v dnešní době s Bohem? Hledáte možnost ztišení a sílu do života? Příprava na svátost biřmování je odpověď na Vaše touhy! Bůh skrze svátost biřmování působí proměnu lidského srdce, ukazuje nám na důležitost životních cílů, svěřuje odpovědnost za životní poslání. Mnohdy také získáme nové přátele, zakusíme zvláštní důvěru, ale i objevíme nové ambice a zdroje síly pro svůj život.

Toto všechno a mnohé další se však nezískává automaticky a bez našeho úsilí. Abychom svátost biřmování mohli přijmout s užitkem, je třeba se na tento okamžik náležitě připravit.

V naší farnosti příprava na biřmování začíná pro všechny zájemce od 14 do 19 let ve čtvrtek 25. 9. 2014 v 19.00 hod. na zlíchovské faře. Přípravu na přijetí svátosti biřmování plánujeme i pro starší zájemce - tato příprava začne na počátku roku 2015.

Prosím, přihlaste se u P. Josefa Ptáčka a rezervujete si včas své místo. Využijte tuto jedinečnou příležitost, která může změnit Váš život! Neváhejte - pište, volejte - ještě dnes.

Všechna práva vyhrazena © 2019 NETservis s.r.o.