Hlavní stránka / Život farnosti / Prvomájový koncert ruského souboru Urbi et orbi z Petrohradu ve zlíchovském kostele

27.4.2018

Prvomájový koncert ruského souboru Urbi et orbi z Petrohradu ve zlíchovském kostele Srdečně Vás zveme na slavnostní koncert ke cti sv. Josefa, dělníka, který se uskuteční v úterý 1. května 2018 v kostele sv. Filipa a Jakuba (Na Zlíchově 8, Praha 5 - TRAM „Zlíchov“) od 14.00 hod.

Vystoupí ruský pěvecký soubor „Urbi et orbi“, který k nám přijíždí z Petrohradu. Vystoupení ve zlíchovském kostele je jediné vystoupení s duchovním programem, které se uskuteční v Praze.

Přijďte mezi nás oslavit slavnostní první májový den, svátek sv. Josefa, ale také začátek měsíce lásky. Čeká nás hodnotné duchovní a kulturní vystoupení, které se oprávněně řadí mezi nejvýznamnější akce letošního roku.

Soubor „Urbi et orbi“ se skládá z 20 členů. Zlíchovský kostel se rozezvučí nádhernými hlasy, které provedou repertoár dle přiloženého programu.

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost, která se v blízké době již opakovat nebude.

Na programu jsou skladby od Petra Iljiče Čajkovského či Sergeje Rachmaninova. Zazní nádherné skladby z Liturgie sv. Jana Zlatoústého i tradiční písně.

Naše duše se rozechvěje nádhernými skladbami minulých staletí i současnosti v podání těch, kteří k těmto slavným umělcům mají nejblíže.

Vstup je zdarma. Těšíme se na Vás.

Program celé akce naleznete na našem webu.

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018