Reportáž z farní dovolené s duchovním programem v Resortu sv. Františka (video)

Hlavní stránka / Život farnosti / Reportáž z farní dovolené s duchovním programem v Resortu sv. Františka (video)

17.8.2014

Reportáž z farní dovolené s duchovním programem v Resortu sv. Františka (video) V červenci 2014 se uskutečnila naše společná farní dovolená v Krkonoších. Program tvořily čtyři přednášky a besedy na podnětná témata z oblasti duchovního života. Ve stejném čase byl také připravený zajímavý program pro přítomné děti.

Celkem se účastnilo 85 našich farníků a přátel. Přinášíme reportáž z této akce, kterou připravil MUDr. František Dedek.

Reportáž najdete na webu YouTu.be/m3LY5oTPCuY.

Autor: Josef Ptáček   |   Sekce: Život farnosti | Foto a video | Historie farnosti   |   Tisk   |   Poslat článek známému