Celých 448 dní. Tolik to bude ve středu 4. května 2016 od chvíle, kdy se v naší farnosti poprvé (a skoro naposledy) sešli muži, aby utvořili čistě pánské společenství. Takové nádherné číslo je jistě důvodem se sejít znovu.

Rádi bychom vytvořili vhodný prostor pro setkávání mužů v naší farnosti, kde bude možné přiměřenou formou probrat každodenní radosti i strasti, sdílet se o modlitbu a život z víry.

Ve středu 4. května 2016 začneme naše setkání od 18.00 hod. v kostele sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově. Čeká nás zádušní mše sv. a přímluva za naše společenství.

Po mši svaté se přemístíme tramvají na zastávku "Poliklinika Barrandov", odkud se pěšky vydáme na cestu do objektu Černý kohout. Po cestě i na místě se budeme sdílet o svých radostech i starostech.

Nebojte se, cesta není příliš fyzicky náročná a zvládne jí každý zájemce :-)

A manželky prosíme v ten den o toleranci pozdního příchodu domů. Své připomínky ohledně toho, co a kde je doma třeba opravit či zařídit nechte, prosíme, na jiný večer.

Další informace Vám rád sdělí hlavní koordinátor akce a navigátor cesty, která je před námi - Michael Jirsa.

Těšíme se na Vás!