Skauti z Ignisu rozšiřují své řady!

Hlavní stránka / Život farnosti / Skauti z Ignisu rozšiřují své řady!

13.9.2013

Skauti z Ignisu rozšiřují své řady! Zlíchovská fara, která se mimo jiné stala centrem vědeckého pokroku, se každý týden stává také útočištěm pro nadšené kluky i mladíky. Mění se v oázu radostného rozjaření, kamarádství a smíchu, v prostředí nezapomenutelných pocitů vítězství i těžkých proher, ale také v prostor klidu a poznávání nových věcí. Zlíchovská fara je to místo, kde se každý týden scházíme k našim schůzkám - my, skauti z 379. křesťanského oddílu Ignis.

A protože v tom nechceme zůstat sami, rozhodli jsme se rozšířit naše řady!

Rádi přijmeme a s otevřenou náručí uvítáme nové členy (kluky) ve věku hlavně kolem 4. a 5. třídy. Jedná se o tzv. „starší vlčata“, která se schází každé úterý od 16.30 do 18.00 hod.

Dnem i nocí můžete kontaktovat Matěje Jirsu buď e-mailem (Matej.Jirsa@GMail.com) nebo mobilem (732 507 103).

Případné zájemce, kteří by rádi zvěděli, jako to u nás chodí, zároveň zveme na naši zahajovací výpravu s rodiči, konanou v sobotu 21. 9. 2013, právě na faře. Více informací naleznete na stránkách 379.Lumturo.cz.

Mějte se výborně a staňte se skauty!

Za Ignis, Matěj Jirsa

Další informace najdete také v přiložené pozvánce.

Videopozvánku si můžete prohlédnout na YouTube.com.