Patří mezi veliké radosti, že v naší farnosti působí také několik členek vyhlášeného chrámového pěveckého sboru IGNIS. Můžeme se těšit na vystoupení slavného tělesa, které se uskuteční již v neděli 1. června 2014 od 18.00 hod. v kostele sv. Václava v Praze na Smíchově.

Pozvánku najdete na našem webu.

Pěvecký sbor IGNIS nastudoval dílo "Missa Brevis b moll" od Josepha Haydna. Na varhany bude doprovázet pan Václav Vála.

Další (a závěrečná) příležitost k poslechu a meditaci významného duchovního díla se uskuteční v kostele sv. Ignáce na Praze 2 - dne 15. 6. 2014 v 11.00 hod.

Provedení bude o to zajímavější, že nejedná o koncert, při kterém se zpívají jednotlivé části mše sv. jedna za druhou. Bude se jednat o doprovod skutečné bohoslužby - tak, jak bylo autorem původně zamýšleno. Každou část zazpíváme v místě, pro které byla určena.

Nenechte si tuto výjimečnou událost ujít a přijďte si nás poslechnout!

Těší se na Vás Zuzana Máří Smutná, členka sboru IGNIS a organizačního výboru akce "Missa Brevis 2014"