Hlavní stránka / Život farnosti / Společenství mládeže "Průzkumníci" - tento měsíc na téma "hledání povolání a hledání životního partnera"

7.4.2013

Ve středu 10. 4. 2013 se na zlíchovské faře opět sejde společenství mládeže - "Průzkumníci". Na setkání se budeme věnovat způsobu hledání životního povolání, hledání partnera a způsobu prožívání období před manželstvím. Tentokrát mezi nás přijdou hosté - zkušení manželé Cuhrovi, kteří nás tématem provedou.

Během setkání bude příležitost k dotazům a vzájemnému sdílení.

Tentokrát zveme i ty, kteří již překročili věkovou hranici mládeže, ale uvedené téma je zajímá.

Začínáme v 19.00 hod. - těšíme se na vás!