Tříkrálový koncert s pastorelami a koledami období baroka a klasicismu

Hlavní stránka / Život farnosti / Tříkrálový koncert s pastorelami a koledami období baroka a klasicismu

2.1.2015

Tříkrálový koncert s pastorelami a koledami období baroka a klasicismu Slavnostní Tříkrálový koncert pastorel a koled období baroka a klasicismu se uskuteční v sobotu dne 10. 1. 2015 od 16.00 hod. v kostele Narození Panny Marie v Malé Chuchli.

Tento koncert se uskuteční za přítomnosti vynikajících osobností na kulturní frontě:

Magdalena Kulhanová a Monika Jägrová – zpěv

Dominik Jirsa – varhany

Srdečně Vás zveme k účasti a k prožití nevšedního zážitku, který umocní prožívání vánoční doby!