V neděli 6. 10. 2013 bude požehnána socha Matky Boží v Jinonicích

Hlavní stránka / Život farnosti / V neděli 6. 10. 2013 bude požehnána socha Matky Boží v Jinonicích

3.10.2013

Farníci u kostela sv. Vavřince v Praze - Jinonicích připravili ve svém kostele mimořádnou slavnost. Pořídili do kostela nádhernou sochu Matky Boží - Panny Marie, která bude v neděli 6. 10. 2013 slavnostně požehnána a pokropena svěcenou vodou. Význam této události spočívá v uvědomění si postojů Panny Marie v dějinách naší záchrany, jejichž připomínkou nám bude zmíněná socha.

Další informace o smyslu uctívání Matky Boží najdete na populárním webu Maria.cz.

Srdečně Vás zveme!

Autor: Josef Ptáček   |   Sekce: Život farnosti | Historie farnosti   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Všechna práva vyhrazena © 2019 NETservis s.r.o.