V pátek 18. 10. 2013 navštíví společenství seniorů P. Miloš Szabo

Hlavní stránka / Život farnosti / V pátek 18. 10. 2013 navštíví společenství seniorů P. Miloš Szabo

15.10.2013

P. JCLic. Mgr. Miloš Szabo absolvoval Teologickou fakultu Komenského univerzity v Bratislavě a Katolickou univerzitu v Lublině (Polsko), kde vystudoval kanonické právo. Po svém kněžském svěcení působil jako duchovní na Slovensku a zároveň zastával nově zřízený úřad ředitele Diecézního školního úřadu. Od roku 1995 působí v České republice jako katolický farář, t. č. v Praze 3 na Žižkově. Pracuje v týmu Posttraumatické intervenční péče pro Policii ČR v Praze.

Setkání začíná v pátek 18. 10. 2013 v 9.00 hod.

Všichni zájemci jsou srdečně zváni!

Všechna práva vyhrazena © 2019 NETservis s.r.o.