V pátek 7. 9. 2018 začínají na faře pravidelná setkání (nejenom) seniorů

Hlavní stránka / Život farnosti / V pátek 7. 9. 2018 začínají na faře pravidelná setkání (nejenom) seniorů

4.9.2018

V pátek 7. 9. 2018 začínají na faře pravidelná setkání (nejenom) seniorů Dovolujeme si Vás pozvat na naše pravidelná setkání (nejenom) seniorů. V letošním roce se budeme setkávat 2x měsíčně.

První pátek v měsíci od 9.00 pod vedením P. Josefa Ptáčka a k. Radky Habánové. Letošní náplní bude intenzivní práce s Biblí a modlitba na základě biblických úryvků. Také bude příležitost ke vzájemnému sdílení a občerstvení.

Třetí pátek v měsíci od 9.00 hod. nás čeká společenství s Jarkou Trajerovou, která letos bude zvát na naší faru své zajímavé hosty.

Začínáme tedy již v pátek 7. 9. 2018 od 9.00 hod. na zlíchovské faře. Prosím, pokud můžete, přineste si svou Bibli. Není to však podmínkou.

Těšíme se na viděnou.

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

Všechna práva vyhrazena © 2018 NETservis s.r.o.