Hlavní stránka / Život farnosti / V sobotu 3. 1. 2015 bude v naší farnosti provedena slavná „Česká mše vánoční“ od Jakuba Jana Ryby

30.12.2014

V sobotu 3. 1. 2015 bude v naší farnosti provedena slavná „Česká mše vánoční“ od Jakuba Jana Ryby V sobotu 3. ledna 2015 od 15.00 hod. bude provedena v kostele Sv. Jana Nepomuckého ve Velké Chuchli slavná „Česká mše vánoční“ od Jakuba Jana Ryby – tzv. „Rybovka“.

Mši sv. bude předsedat rektor kostela, kanovník a obhájce manželského svazku u církevního soudu P. Mgr. Jan Gerndt.

Srdečně Vás zveme!

K účasti na této bohoslužbě se můžete naladit poslechem záznamu České mše vánoční z katedrály sv. Víta, Václava a Vojtěcha. Záznam najdete na webu YouTu.be/_YY-NJwb6Z8. Ke zpěvu místního souboru, poslanců a senátorů Parlamentu ČR se připojilo svým zpěvem v češtině také 48 členů parlamentu Spojeného království Velké Británie a Severního Irska.