Hlavní stránka / Život farnosti / Vánoční inspirace nejenom pro Vánoce - P. Vojtěch Soudský OP na Zlíchově (video)

6.1.2016

Vánoční inspirace nejenom pro Vánoce - P. Vojtěch Soudský OP na Zlíchově (video) Je peklo prázdné? Mají odpustky význam ještě v dnešní době? Co znamená milosrdenství?
Dominikán P. Vojtěch sdílel své postřehy na svět kolem sebe na zlíchovské faře. A také jsme mohli vyslechnout pěkný vtip :-)

Reportáž z podnětného setkání na zlíchovské faře najdete na YouTu.be/lO50gAoWLN0.

Autor: Josef Ptáček   |   Sekce: Život farnosti | Foto a video   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Všechna práva vyhrazena © 2019 NETservis s.r.o.