Srdečně Vás zveme k účasti na křížové cestě "Velký pátek číhošťského faráře P. Josefa Toufara", která se uskuteční v pátek 10. 4. 2020 od 10.00 hod. prostřednictvím služby Skype formou videokonference.

V naší farnosti udržujeme požehnaný zvyk společné křížové cesty na Velký pátek na Petříně. V letošním roce taková možnost není. Proto se sejdeme v pátek 10. 4. 2020 od 10.00 hod. prostřednictvím videokonference, abychom pod vedením našeho jáhna in spe Jana Šulce prožili společnou modlitbu křížové cesty v návaznosti na životní příběh a oběť P. Josefa Toufara.

Budeme vycházet z knihy "Velký pátek číhošťského faráře P. Josefa Toufara" od Miloše Doležala.

Této křížové cesty se může účastnit až 50 zájemců.

Virtuální křížová cesta se bude konat na platformě Skype od 10.00 hod. Prosím, přihlašte se k účasti připojením k hovoru na Join.Skype.com/fe3XptbRtDhT.

Je možné využít již nainstalovaný program Skype v počítači, na mobilu či v tabletu nebo minimálně prohlížeč Chrome v počítači - bez potřeby instalace dalšího programu.

Současně bude probíhat záložní vysílání na TWITCH TV, kde je možné v případě technických problémů křížovou cestu také sledovat.

Přejeme Vám požehnaný Velký pátek!