Výuka náboženství a příprava ke svátostem v naší farnosti začíná již 14. září 2015 - příjem přihlášek byl právě zahájen

Hlavní stránka / Život farnosti / Výuka náboženství a příprava ke svátostem v naší farnosti začíná již 14. září 2015 - příjem přihlášek byl právě zahájen

20.5.2015

Výuka náboženství a příprava ke svátostem v naší farnosti začíná již 14. září 2015 - příjem přihlášek byl právě zahájen Měsíc květen je ideálním časem na přípravu nového školního roku. Vzhledem k často plným diářům našich dětí a mládeže, zveřejňujeme plánovaný rozvrh výuky náboženství ve školním roce 2015/1016 v předstihu.

Srdečně Vás zveme k účasti na podnětně připravených hodinách náboženství. Žádný ze stávajících účastníků zatím nelitoval vynaloženého času a úsilí. Získané znalosti a příklady živé víry se výborně zužitkují v dalším životě Vás i Vašich dětí.

  

Plánovaný rozvrh výuky v naší farnosti - včetně možnosti přípravy ke svátosti smíření a k 1. Svatému Přijímání - najdete v přiloženém souboru.

Během letních prázdnin bude probíhat intenzivní příprava na další rok výuky náboženství v naší farnosti. Připravují se učební plány, chystají se příslušné pomůcky a další materiály nutné pro řádnou výuku.

Neváhejte a odešlete svou přihlášku ještě dnes na adresu RadkaHab@GMail.com. Kapacita učebny je limitována.

Těšíme se na Vás!

 

Autor: Josef Ptáček   |   Sekce: Život farnosti   |   Tisk   |   Poslat článek známému


RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

 

Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.