Zažít Barrandov jinak - sousedská slavnost vypukne v sobotu 21. září 2019

Hlavní stránka / Život farnosti / Zažít Barrandov jinak - sousedská slavnost vypukne v sobotu 21. září 2019

17.9.2019

Zažít Barrandov jinak - sousedská slavnost vypukne v sobotu 21. září 2019 V sobotu 21. září 2019 mezi 13. a 19. hodinou se Barrandov připojí k sousedské slavnosti "Zažít město jinak".

Letošní "Zažít Barrandov jinak" bude probíhat na plácku u sochy Pegase, před knihovnou a Základní školou v Remízku (V Remízku 7). Na původním místě v Grussově ul. již probíhá čilý stavební ruch v souvislosti se stavbou kostela a komunitního centra.

Na letošní akci se bude možné opět seznámit s modelem plánovaného kostela Krista Spasitele a komunitního centra. Přítomní budou i zástupci Azylového domu pro matky s dětmi Gloria.

Podrobný program najdete na webu ZazitMestoJinak.cz.

Chcete se podívat na fotografie z roku 2017? Najdete je na pevnaskove.Rajce.iDNES.cz/Zazit_Barrandov_jinak_2017.

Srdečně Vás zveme!