Zažít Barrandov jinak 2015 (foto)

Hlavní stránka / Život farnosti / Zažít Barrandov jinak 2015 (foto)

24.9.2015

Zažít Barrandov jinak 2015 (foto) V sobotu 19. září 2015 se na pozemku budoucího kostela Krista Spasitele a komunitního centra na Barrandově v Grussově ul. uskutečnila sousedská slavnost "Zažít Barrandov jinak". Na programu byla výstava modelu kostela Krista Spasitele a komunitního centra, malý pouliční antikvariát, pouštění gramofonových desek, různé dílny a soutěže pro malé i velké, naučná stezka přilehlým lesíkem, výměna šátků a náušnic, drobné sportovní aktivity, deskové hry, bohatá nabídka pokrmů a nápojů i mnoho dalšího.

Pan Michal Plecity pořídil fotografie, které najdete na Photos.Google.com.

Potěšila nás také návštěva manželů Kovářových s dětmi, kteří mají nesmazatelnou zásluhu na pozvednutí a zvelebení naší fary. Společnou fotografii najdete na našem webu.

Děkujeme všem organizátorům a spolupracovníkům za velmi vydařenou akci!

Autor: Josef Ptáček   |   Sekce: Život farnosti | Foto a video   |   Tisk   |   Poslat článek známému