Hlavní stránka / Život farnosti / Zlíchovský kostelník a prezident Hnutí Pro život diskutoval v České televizi s Michaelou Jílkovou (video)

8.9.2013

Ve čtvrtek 5. 9. 2013 navštívil Českou televizi prezident Hnutí Pro život a kostelník z kostela na Zlíchově Mgr. Radim Ucháč. Společně s dalšími hosty diskutoval o jednom z aktuálních témat dnešní doby - o potratech - a zvláště o tzv. potratové pilulce RU – 486. Jelikož i v naší farnosti vznikla iniciativa proti registraci tohoto "léku", můžeme si v záznamu pořadu připomenout důležitá fakta.

Záznam diskuse najdete na webu České televize.

Autor: Josef Ptáček   |   Sekce: Život farnosti | Foto a video   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Všechna práva vyhrazena © 2019 NETservis s.r.o.